NE DEDİLER

Orçun Özhallaç - Bozyel Sigorta şirketinde Koordinasyon ve Teknik Destek Müdürü
 

"Bozyel Sigorta şirketine raporlama uzmanı olarak işe başladıktan sonra Teoman Hoca'mdan 12 seans (3 ay) süresince Yönetici Koçluğu desteği aldım, bu süre içinde kişisel vizyonum gelişti, karar alma, duygularımı kontrol etme-açığa çıkarma, takımlara liderlik etme, zaman ve stres yönetimi gibi alanlarda ciddi kazanımlar elde ettim. Edindiğim birikimler sonrasında Koordinasyon ve Teknik Destek Müdürü pozisyonuna terfi aldım. Hayatım değişti diyebilirim, sonsuz teşekkürler.

 

Başak Taş - Isparta Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü Öğrencisi
 
"Çevre ve aile baskısı nedeniyle seçmiş olduğum Sağlık Meslek Lisesi'nden 2018 yılında zorlanarak da olsa mezun oldum, geleceğe dair hedef ve beklentilerim oldukça zayıflamıştı, sonunda TT-Koçluk firmasının benim durumumda olan birçok kişiye başarıyla sunduğu Öğrenci-Kariyer Koçluğu programına katılmaya karar verdim. Teoman Hoca'mın ilk işi beni kendime tanıtmak oldu, çok şaşırmıştım zira kendimi tanımak, kim olduğum hakkında ilk kez bir bakış açım oluşmuştu. Sonrasında 20 seans (5 ay süresince) olumlu iletişim becerileri geliştirmeyi, güçlü ve zayıf yönlerimi tespit etmeyi, sorumluluk almayı ve son olarak duygu ve stres yönetimi teknikleri ile başarılı olmayı öğrendim. Küçük adımlar ile başladığım programı mutlu ve kendimden emin bir birey olarak bitirdim. Şimdilerde o çok istediğim veterinerlik bölümü öğrencisiyim, iş hayatına girerken yollarımın yeniden TT-Koçluk ile kesişeceğinden eminim.... sevgilerimle"
 
 
 
Seda Uğurbekler-TT Koçluk Şirketinde Kurumsal İletişim ve İK Uzmanı Olarak Çalıştı.
 
"Teoman Bey ile birlikte çıktığımız bu yolda kendisinden özellikle İnsan Kaynakları Süreçleri (İşe Alım-Oryantasyon, Eğitim, Performans Değerlendirme, İş Kanunu, İzin Yönetimi, Organizasyon Şemaları, Unvanlar ve İş Analizleri gibi)  birçok alanda eğitimler aldım. Kurumsal ve Aile Şirketlerinde Teklif verme öncesinde Sunum deneyimleri elde ettim. Kariyerimde önemli katkılar sağlayacağından eminim, teşekkür ederim"