HİZMETLER
EĞİTİM ATÖLYESİ
Hedef kitle özelliklerine uygun, performans ve yetkinliklerle bağlantılı, kurum kültürünü yansıtan özel eğitim tasarımları hayal mi yoksa gerçek mi?
İş sonuçlarını doğrudan etkileyecek eğitim tasarımları nasıl yapılır? 
Eğitim sonrasında hedeflenen bireysel ve kurumsal başarı parametreleri nelerdir?
Katılımcıların keyif aldıkları ayrıca gerçek öğrenmenin yaşandığı eğitim ortamları yaratmak mümkün mü?
 
Bütünsel bakış açısı ile sizin için özel olarak tasarlanmış, sonucu ölçülebilir eğitim hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
 
EĞİTİM KONULARIMIZIN BİR BÖLÜMÜ
 
 
 
Yalın İletişim; Etkin dinleme ve Doğru Yorumlama
İç ve dış Müşteri ilişkileri, yazılı / sözlü iletişimi kapsayan tüm konular, en değerli varlık olan müşteriler ile iletişim kurarken yapılması gerekenler, etkin iletişim için kullanılacak teknikler. Zor Müşteriler ile başa çıkma, Şikâyet Yönetimi’nden Müşteri Odaklılığa, İkna Becerilerinden, Müşteri Sadakati Yaratma konularını içerir. Bu eğitim aynı zamanda kişisel gelişim ve farkındalık için kritik öneme sahiptir.  
 
 
 
 
 
Etkili Satış Teknikleri ile Fark Yaratma
Satış birimlerinde olan ya da satış bakış açısına sahip olması gerekenler ve yöneticiler için, Temel Satış Becerileri, B2B (şirketler arası satış) teknikleri, Müşteri Odaklılık, Rekabet unsurları Eğitimleri.
 
 
 
 
 
Takım Olmak Ruhumuzda Var
“Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerlemedir, beraber çalışmak ise başarıdır.” Takım Çalışması Eğitimi, ortak sinerji yaratmanın ilk ve en önemli adımıdır. 
 
 
 
 
 
İlke Merkezli Liderlik ve Yöneticilik
“Yönetici ormanda yapılacak işleri yönetir, lider ise hangi ormanda olduğunu belirler’’ İlke merkezli Liderlik modeli üzerine uygulamalı senaryolar. Liderlik yolunda yürüyenler için gerekli temel bilgi ve beceriler. Etkin yönetim becerileri, ilham veren liderlik, değişim yönetimi, durumsal Liderlik.
 
 
 
 
 
Zamana Karşı Kendimizi Yönetmek
Zaman kavramına bakış, zamana karşı kendimizi yönetmenin aşamaları, hedef ve öncelikleri belirlemek, doğru planlama, stres yönetimi, öz-disiplin, enerji eğrisi,   acil ve önemli işler matrisi, zihinsel blokajlar ile mücadele, kişisel üretkenlik piramitleri.
 
 
 
 
 
Stres ile Barışık bir Hayat Sürdürebilmek Mümkün
Bizi yıpratan stresin kendisi değil, stres durumunda verdiğimiz tepkilerdir. Stresi yok edemiyorsan stres ortamları ile barışık ol. Bu eğitimde stres durumunda benzer vakalarda verilen farklı tepkiler ele alınır, günlük hayatımızda uygulanabilir ve pratik teknikler katılımcılara öğretilir.